Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Солотвинська селищна рада перемогла в Ініціативі U-LEAD з підтримки розвитку велоінфраструктури

Солотвинська селищна рада перемогла в Ініціативі U-LEAD з підтримки розвитку велоінфраструктуриУ вересня відділом економіки та соціально-економічного планування Солотвинської селищної ради підготовлено заявку для участі в конкурсному відборі громад в рамках ініціативи «Підтримка громад у розвитку велоінфраструктури» Програми «U-LEAD з Європою».

На конкурс надійшло 67 заявок від громад 6 областей України. За результатами конкурсного відбору Солотвинська селищна рада серед 12 громад переможців.

Впродовж листопада 2021 – квітня 2022 року фахівці селищної ради долучиться до онлайн - навчання, обміну досвідом з іншими українськими громадами, а також завдяки експертій підтримці розроблять власну Програму розвитку веломережі на території Солотвинської територіальної громади.

Крім того, селищна рада отримає додаткову фінансову підтримку для реалізації спільних проєктів спрямованих на облаштування велоінфраструктури в громаді.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram