Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Солотвинська селищна рада зберігатиме історичну спадщину територіальної громади

Солотвинська селищна рада зберігатиме історичну спадщину територіальної громадиСолотвинська селищна рада спільно з громадською організацією «Поступовий гурт франківців» підготували проект «Австрійські доти в Богрівці - свідки Великої війни (1914-1918 р)» для участі в конкурсі, що проводила Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України.

За результатами конкурсного відбору проект підтриманий та буде впроваджено в селі Богрівка. У рамках реалізації проекту заплановано проведення перс-конференцій, формування уніфікованої бази даних загиблих військових, створення інтерактивної карти, видання інформаційного буклету та брошури про оборонну лінію, впорядкування доту «Паламент», виготовлення і встановлення інформаційних таблиць, відновлення оборонної лінії часів Першої світової війни.

Для впровадження цієї ініціативи селищною радою буде виділено кошти в сумі 66840 грн. на співфінансування проекту.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram