Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».
У 2021 році Солотвинська селищна рада розпочала співпрацю з польським Фондом міжнародної солідарності в рамках проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».
Фонд міжнародної солідарності (ФМС) є Фондом Держказначейства Республіки Польща (РП). Головним завданням Фонду є реалізація проєктів співробітництва з розвитку. Фонд був створений 1997 році за ініціативи президента Республіки Польща, котрий здійснює почесний його патронат.
У 2022 році Фонд розпочав підтримку громад, які постраждали внаслідок воєнного конфлікту або приймають у себе внутрішньо переміщених осіб. Солотвинська територіальна громада була одна із перших громад, яка активно приймала ВПО. Тому після оголошення нового проєкту від Фонду спеціалісти селищної ради підготували мотиваційний лист для отримання гуманітарної допомоги.
В серпні місяці громаду було підтримано в рамках проєкту "Захист безпеки цивільного населення під час збройного конфлікту", який впроваджується у співпраці з BGK (Банком крайового господарства) та фінансується ЄС.
Ми отримали спорядження: Шоломи пожежні: 12 шт., Взуття: 12 пар, Рукавиці (подвійні пари: вогнетривкі, технічні): 12 комплектів, Спеціальний одяг (куртки, легкі куртки, штани): 12 комплектів, Підшоломники: 12 шт., Петлі евакуаційні: 12 шт., Пожежна драбина: 1 шт., Мотопомпа: 1 шт., Бензопила: 1 шт., Набір рятувальний медичний (споряджений медичний рюкзак, ноші (дошка ортопедична) з стабілізатором для голови і фіксуючими ременями, коміри шийні): 1 комплект, Лопати: 12 шт., Хлопавки пожежні (для гасіння трави): 12
Загальна сума допомоги - 68,406.60 злотих.
Солотвинська селищна рада висловлює подяку Фонду міжнародної солідарності за надану гуманітарну допомогу у вигляді пожежного спорядження. Тепер вогнеборці нашої громади ще якісніше виконуватимуть свою нелегку роботу.

 

Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні». Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу для пожежної охорони від Фонду міжнародної солідарності в рамках проекту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram