Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Солотвинська територіальна громада  взяла участь у спортивних змаганнях на підтримку Збройних Сил України.

10 - 11 вересня відбулися спортивні змагання на підтримку Збройних Сил України серед команд сільських та селищних територіальних громад Івано-Франківської області, які проходили в адміністративному центрі  Матеївецької територіальної громади Коломийського району. В спортивному турнірі взяли участь 11 команд з різних громад області, в тому числі і Солотвинська територіальна громада.

Змагання проходили з таких видів спорту як: футзал, волейбол, настільний теніс, гирьовий спорт, шахмати, шашки, дартс.

За результатами змагань Солотвинська територіальна громада посіла  III загальнокомандне місце. Громада пишається всіма учасниками спортивних змагань, зокрема спортсменами,  які зайняли призові місця:

Роман Винник  - I місце гирьовий  спорт;

Мар´яна Гоголь - II місце настільний теніс;

Василь Мартинюк -  II місце настільний теніс;

Михайло Хміль - I місце дартс;

Тетяна  Хміль - II місце дартс.

Також наші спортсмени були учасниками змагання  із волейболу, шашок та шахматів.

Особливу увагу заслуговує спортсмен нашої громади, уродженець с. Манява Микола Медик, який взяв участь у змаганні поза конкурсом та показав найкращий результат із гирьового спорту піднявши гирю вагою  24 кг  98 разів.

Селищний голова Манолій Піцуряк, який підтримував учасників спортивних змагань  зазначив, що пишається  результатами та досягненнями наших спортсменів, які вселяють почуття гордості за Солотвинську громаду та побажав  подальших успіхів на спортивній ниві!

Солотвинська територіальна громада  взяла участь у спортивних змаганнях на підтримку Збройних Сил України. Солотвинська територіальна громада  взяла участь у спортивних змаганнях на підтримку Збройних Сил України. Солотвинська територіальна громада  взяла участь у спортивних змаганнях на підтримку Збройних Сил України. Солотвинська територіальна громада  взяла участь у спортивних змаганнях на підтримку Збройних Сил України. Солотвинська територіальна громада  взяла участь у спортивних змаганнях на підтримку Збройних Сил України. Солотвинська територіальна громада  взяла участь у спортивних змаганнях на підтримку Збройних Сил України. Солотвинська територіальна громада  взяла участь у спортивних змаганнях на підтримку Збройних Сил України. Солотвинська територіальна громада  взяла участь у спортивних змаганнях на підтримку Збройних Сил України.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram