Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Створено проект «Поряд»

Повномасштабна війна росії  проти України триває вже понад 100 днів. Внаслідок дій агресора мільйони українців були змушені залишити свої домівки, роботу та загалом звичне життя, що значно погіршило соціальну захищеність наших громадян.

Для допомоги постраждалим від російської агресії людям було створено проект «Поряд» - портал, що єднає українців для розміщення запитів на допомогу та їх пошуку тим, хто має можливість її надавати.

Від початку роботи порталу «Поряд», надходять численні звернення від громадськості та волонтерів щодо необхідності розповсюдження інформації про даний портал та популяризації волонтерської діяльності в Україні.

Зараз критично важливо, щоб люди не почували себе покинутими , вони мають відчувати турботу, як від держави так і від співгромадян. Взаємодопомога - це один з головних факторів , що наближає нас до Перемоги.

https://poryad.in.ua

 

Створено проект «Поряд»

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram