Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду.

Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду.
В селі Кричка сьогодні в останню земну дорогу провели Героя Овчаренка Богдана, який віддав своє життя за мир і незалежність України.
Попрощатися з Героєм прийшли його рідні, друзі , священнослужителі, представники влади та мешканці громади.
Нехай Бог прийме його у своє Царство Небесне, а пам’ять про нього живе вічно у наших серцях.
З військовими почестями поховали Захисника на місцевому кладовищі села Кричка.
Слава Україні!
Героям слава!

Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду.

Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду. Сум і скорбота охопили сьогодні Солотвинську громаду.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram