Меню

Дошка оголошень, новин та подій

У бригаду наступу "Спартан" приходить міцна і нездоланна молодь

Тихий, зосереджений і чуттєвий. Хіба таким ми уявляємо молодого ветерана сучасної російсько-української війни? "Святому" - лише 19. У військо молодик потрапив після закінчення 11 класів. Каже, що завжди знав, що йому потрібно прожити військовий досвід. Тепер розуміє навіщо.

У бригаду наступу "Спартан" приходить міцна і нездоланна молодь

"Війна робить тебе кам’яним. Міцним і нездоланним у душі", – каже "Святий".

Харків’янин обрав Нацгвардію у 2022 році й одразу підписав контракт з бригадою "Спартан". Спочатку курс молодого бійця, затим - війна. Хлопець був на позиціях спостережних пунктів, будував бліндажі, боронив Руську Лозову, село Уди, Куп’янськ на Харківщині, а з серпня 2022 року тримає фортецю Бахмут.

"Я - навідник у БТР4-Е. Нещодавно мою машину підбив противник. Ми завозили людей на залізничну станцію, спускалися з гори й коли наш другий БТР відпрацьовував по противнику в лісосмузі, а я навів на будівлю, щоб теж почати працювати, тоді по нас і прилетіло. Кумулятивний снаряд прошив наскрізь машину. Я відчув це, бо обпекло мою спину", - розповідає військовик.

У бригаду наступу "Спартан" приходить міцна і нездоланна молодь

Але навіть такі ризики не зупиняють і не лякають юнака далі виконувати бойові завдання.

"Якщо українці не йтимуть у військо, не буде кому воювати. Я люблю свою родину. І байдуже скільки мені років, ба знаю, що маю їх захистити. І нам зараз потрібні люди, вмотивовані відбити ворога, зацікавлені у збереженні України, неповторної країни", - зазначає "Святий".

У бригаду наступу "Спартан" приходить міцна і нездоланна молодь

Приєднуйся до лав "Спартану". Ми за крок до перемоги, стань частиною славетної історії!

Штурмова бригада "Спартан" — об нас ламається ворог!

Вступай і наступай!

Заповнюй анкету на сайті: https://storm.mvs.gov.ua/

Звертайтеся за телефоном: 0-800-10-00-20

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram