Меню

Дошка оголошень, новин та подій

У рятувальників Державного пожежно-рятувального поста села Гута на озброєнні з’явився ще один автомобіль.

Вчора, 26 липня, начальник ГУ ДСНС в області Володимир Чернецький вручив рятувальникам Державного пожежно-рятувального поста села Гута 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт.Богородчани ключі від пожежного автомобіля «MAGIRUS-DEUTZ». Даний автомобіль значно відрізняється від тих, що є на озброєнні у місцевих рятувальників, адже він набагато новіший, сучасніший та відповідає європейським стандартам. То ж рятувальники ДПРП (с. Гута) відтепер будуть набагато ефективніше ліквідовувати наслідки пожеж та інших надзвичайних подій.

Голова Солотвинської територіальної громади Манолій Піцуряк, подякував рятувальникам за їхню роботу  та з нагоди відзначення Дня Української Державності нагородив грамотами  Солотвинської селищної ради кращих вогнеборців.

 

У рятувальників Державного пожежно-рятувального поста села Гута на озброєнні з’явився ще один автомобіль. У рятувальників Державного пожежно-рятувального поста села Гута на озброєнні з’явився ще один автомобіль. У рятувальників Державного пожежно-рятувального поста села Гута на озброєнні з’явився ще один автомобіль.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram