Дошка оголошень, новин та подій

У Солотвинській громаді відбулись групові змагання з футболу "Солотвинська Весна"

22.04.2023 року на базі Солотвинського ліцею відбулись групові змагання з футболу "Солотвинська Весна" серед учнів 7-9 класів гімназій і ліцеїв Солотвинської ТГ. У змаганнях взяли участь всі 12 шкіл. Команди були розподілені на три групи по 4 команди в кожній. У цікавій і напруженій спортивній боротьбі путівку у фінал вибороли: Кричківська гімназія переможець ГРУПИ А; Раковецька гімназія переможець ГРУПИ Б; Бабченський ліцей переможець ГРУПИ В, який показав 100% результат вигравши всі 3 гри у групі, а також за додатковими показниками у фінал 4 потрапила Богрівська гімназія.
Слід відзначити команди, які посіли у своїх групах 2 і 3 місця, але не пробились до фіналу це команди: Порогівського ліцею 3 місце групи; Яблунського ліцею 2 місце ГРУПИ Б; Солотвинського ліцею 3 місце ГРУПИ Б; Манявського ліцею 2 місце ГРУПИ В; Марківського ліцею 3 місце ГРУПИ В.
Фінальні змагання відбудуться 29 квітня на стадіоні імені М. Міщука в селищі Солотвин.
У Солотвинській громаді відбулись групові змагання з футболу "Солотвинська Весна" У Солотвинській громаді відбулись групові змагання з футболу "Солотвинська Весна" У Солотвинській громаді відбулись групові змагання з футболу "Солотвинська Весна" У Солотвинській громаді відбулись групові змагання з футболу "Солотвинська Весна"