Меню

Дошка оголошень, новин та подій

У Солотвинській громаді відкрилися класи безпеки

Сьогодні , в рамках підписаного Меморандум про співпрацю для реалізації пілотного проекту ”Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі” у Яблунському та Марковецькому ліцеях Солотвинської ТГ відкрилися класи безпеки для дітей. Дані класи безпеки облаштовані за зональним принципом організації освітнього простору, що сприятимуть оптимізації освітнього процесу та систематизації сприйняття інформації дітьми.
🔹 У Яблунському ліцеї урок безпеки у новоствореному класі пройшов дуже цікаво та пізнавально. Дітки вивчили всі правила безпеки у відповідних зонах, а також для діток були проведені заняття психологом та медиками.
🔹 Заняття у класі безпеки для своїх молодших друзів у Марковецькому ліцеї провела новостворена команда Дружин юних рятувальників-пожежних.” Ми, команда дружин юних рятувальників-пожежних, розкажемо Вам про основні правила безпеки та про те, як важливо їх дотримуватися. По-перше, завжди потрібно пам'ятати про пожежну безпеку. Якщо ви бачите вогонь, відразу повідомте про це дорослих. Ніколи не грайте з вогнем або запальникам. Також пам’ятайте основне правило мінної безпеки: Не підходь, не чіпай,телефонуй 101!Будьте обережними на дорозі. Не бігайте по дорозі та переходьте тільки у визначеному місці" - навчали школярів ДЮРПівці. А хлопчики та дівчатка уважно слухали своїх друзів, уважно запам’ятовували всі правила безпеки та пообіцяли їх дотримуватися.
🔹Допомогою у проведенні уроків є грамотне наповнення даних класів, адже тут є різні зони, зокрема: зона перегляду відео-уроків та презентацій, зона пожежної безпеки, зона мінної безпеки, зона домедичної допомоги, зона психологічного розвантаження, ігрова зона для дітей молодшої вікової категорії. А з продукцією компанії UNICEF Ukraine уроки стають інтерактивними і дуже цікавими.
🔹До речі, уроки в даних класах безпеки також буде проводити Вихователь безпеки, адже нещодавно Солотвинська ТГ доєдналася до пілотного проекту ”Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”.
У Солотвинській громаді відкрилися класи безпеки У Солотвинській громаді відкрилися класи безпеки У Солотвинській громаді відкрилися класи безпеки У Солотвинській громаді відкрилися класи безпеки У Солотвинській громаді відкрилися класи безпеки У Солотвинській громаді відкрилися класи безпеки У Солотвинській громаді відкрилися класи безпеки У Солотвинській громаді відкрилися класи безпеки

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram