Меню

Дошка оголошень, новин та подій

У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора

Сьогодні, 23 серпня - День Державного Прапора України. Блакитно-жовтий стяг, який об'єднав минуле і сьогодення, який дає мужність в бою і гордість у світі, знову і знову об'єднює нас.
Тож сьогодні у Солотвинській територіальній громаді, біля адміністративного приміщення селищної ради в смт. Солотвин відбулося народне віче та підняття прапора.
Почесне право підняти Державний Прапор України надали волонтерам Володимиру Забойському та Ігорю Копіца.
Із вітальним словом перед громадою виступив селищний голова Манолій Піцуряк, який побажав чистого, мирного, блакитного неба над Україною та зазначив, що перемога за нами, бо з нами Бог, з нами армія, сила предків і тверда віра.
У виконанні заслуженого працівника культури України Миколи Гуменяка піднесено звучала пісня "Одна єдина, моя ти рідна, Україно».
Після народного віче селищний голова з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України нагородив медалями "Доблесть Прикарпаття" депутата селищної ради Богдана Білусяка, та волонтерку ГО « Спілка волонтерів Прикарпаття» Руслану Косович.
Спільною грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради відзначений волонтер ГО «Спілка волонтерів Прикарпаття» Роман Мізерак.
Грамотами селищного голови за активну волонтерську діяльність та підтримку ЗСУ нагороджені Володимир Шудравий , Володимир Забойський та Михайло Тимофій.
А також за вагомий внесок у розвиток громади грамотами селищного голови нагороджені працівники селищної ради, структурних підрозділів освіти, культури, КНП "Солотвинська лікарня" та депутати селищної ради.

У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора У Солотвинській територіальній громаді відбулося урочисте підняття прапора

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram