Меню

Дошка оголошень, новин та подій

У Солотвинській територіальній громаді відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

У Солотвинській територіальній громаді 11 травня відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Юрія Іванишина.
На засіданні розглядалися такі питання:
1) Про проведення кампанії з переоральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.
2) Про погодження Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитних хвороб тварин в Івано-Франківській області на 2023 рік.
Комісія прийняла рішення про проведення кампанії з переоральної імунізації цих тварин за допомогою спеціальних приманок, які містять вакцину. Кампанія почнеться у третій декаді травня 2023 року та буде проведена під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
Також комісією був погоджений План протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитних хвороб тварин в Івано-Франківській області на 2023 рік. План передбачає комплексну вакцинацію та лабораторне обстеження тварин на наявність небезпечних хвороб.
У Солотвинській територіальній громаді відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії У Солотвинській територіальній громаді відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії У Солотвинській територіальній громаді відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії У Солотвинській територіальній громаді відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії У Солотвинській територіальній громаді відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram