Меню

Дошка оголошень, новин та подій

У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос»

У псалмі 150:4-6 говориться "Хваліте Його на бубні та танцем, хваліте Його на струнах та флейті! Хваліте Його на цимбалах дзвінких, хваліте Його на цимбалах гучних! Все, що дихає, хай Господа хвалить!"
Різдвяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» стартував 29 січня в славному селі Маркова в УГКЦ Різдва Івана Хреститиля в рамках обласної акції «Незламна мужність поколінь» і був присвячений 105-ій річниці юних Героїв Крут. Різдвяне дійство відкрили декан Солотвинського деканату УГКЦ, парох села, адміністратор церкви отець Володимир Вишнівський та селищний голова Манолій Піцуряк. Як зазначили виступаючі коляда – це свого роду співоча молитва. Вона розганяє темряву, «відкриваються небеса» і наші молитви линуть до Бога з більшою силою, бо ж недаремно кажуть: «Хто співає, той двічі молиться». Програма тривала майже 3 години, у ній взяли участь 10 учасників і жодна коляда не повторилася. Надзвичайно цікаві і колоритні коляди звучали у виконанні фольклорних колективів: «Надвечір’я» села Маркова, керівник Марія Крицька; «Колорит» села Пороги, керівник Марія Саміляк; «Манівчанка» села Манява, керівник Леся Винник; «Зоряна калина» села Гута, керівник Марія Панько; зразковий колектив «Краснополля» селища Солотвин, керівник Ірина Суслик; «Бойківські кралі» селища Солотвин. Чудові коляди лунали від гурту «Два крила» села Раковець, керівник заслужений працівник культури України Микола Гуменяк. Дуже креативно і на високому професійному рівні прозвучав квартет церковного хору УГКЦ Чуда Св.Архистратига Михаїла села Кривець, керівник якого Наталя Середюк. Колядували і солісти - володарка гран-прі багатьох Міжнародних фестивалів, жителька села Молодьків Наталя Мандзюк та жителька села Маркови Мар’яна Смеречук.
Нам особливо приємно, що з нами були наші сусіди народний муніципальний оркестр народної музики м.Надвірна «Аркан», керівник Володимир Остап’юк та народний театр музичного фольклору «Шовкова косиця» Надвірнянського міського Будинку культури, керівник Олена Яченко-Орел.
Перша частина різдвяного фестивалю «Моє Різдво – то Христос» відбулася і ми дякуємо всім, хто приклався до його організації, усім, хто колядував, усім, хто прийшов і разом з нами прославляв Сина Божого. Дякую отцям УГКЦ, які завжди зі своїми краянами, які благословили нас організувати у цей складний час коляду. Дякую людям, без яких ці чудові миті були б не такими. А це звукооператор Солотвинського Будинку культури Василь Литовчук, відео оператор Віталій Білецький та підприємець перевізник з села Бабче, депутата Солотвинської селищної ради Олег Більчак.
Коляда дзвіночком, хоч війна вирує, б’ється Україна, але колядує.
Бог нам подарує мир, любов, добро».
Христос ся рождає! Славімо Його!

У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос» У Солотвинській територіальній громаді відбувся різдяний фестиваль «Моє Різдво – то Христос»

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram