Меню

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

Заробітна плата штатних працівників у листопаді 2021 року

Головне управління статистики інформує.

Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій області та їхніх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у листопаді 2021р. становив 11905 грн, що у 2 рази перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (6000 грн). За розміром середньої номінальної заробітної плати штатних працівників у листопаді 2021р. область посіла 20 місце серед регіонів України.

Найвищий рівень заробітної плати в області у листопаді 2021р.  спостерігався на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, у  виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, у сільському господарстві та у сфері державного управління й оборони; обов`язкового соціального страхування, де заробітки працівників перевищили середній показник по області на 38,2–48,2%. Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у сфері операцій з нерухомим майном та виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (не перевищували 68,3% середнього показника по області).

Заробітна плата штатних працівників у листопаді 2021р. порівняно з жовтнем 2021р. зменшилась на 0,1%, а відносно листопада 2020р. збільшилась на 13,7%.

Індекс реальної заробітної плати у листопаді 2021р. порівняно з жовтнем 2021р. становив 99,1%, відносно листопада 2020р. – 103,1%.

 

 

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram