Меню

Дошка оголошень, новин та подій

В Манявському ліцеї впроваджено проєкт «Спроможна школа для кращих результатів»

В Манявському ліцеї впроваджено проєкт «Спроможна школа для кращих результатів»Сьогодні, 16 лютого, відбулося урочисте представлення результатів проєкту «Спроможна школа для кращих результатів», який впроваджувався в рамках Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів». В заході взяли участь: селищний голова Манолій Піцуряк, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Оксана Іванус, староста Манявського старостинського округу Галина Вінтоняк, директор Манявського ліцею, депутат селищної ради Богдан Білусяк, директорка Марківського ліцею, депутатка селищної ради Ганна Скрипник, директор Інституту природничих наук і туризму ІФНТУНГ Валерій Омельченко, завідувач кафедри загальної геології та інженерної геології Володимир Хомин, директор Івано-Франківського обласного державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Михайло Косила, директорка Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Тамара Ґудзик, завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем, професор Любомир Петришин, директорка Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості та учнівської молоді Христина Чепа.

Основна мета проєкту спрямована на формування нового освітнього простору Манявського ліцею, подальшого його функціонування, як опорного навчального закладу, покращення якості надання загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти. Впродовж квітня - грудня 2021 року тривали роботи щодо впровадження заходів проєкту і як результат оновлено приміщення класів та закуплено обладнання для кабінетів інформаційних технологій, природничих дисциплін, інформатики, туризму та краєзнавства. Загальна вартість проєкту 1765,9 тис. грн., обсяг коштів субвенції державного бюджету 1585,9 тис. грн., співфінансування з місцевого бюджету 180,0 тис. грн.

Директор навчального закладу Богдан Білусяк розповів про клопітку роботу всього педагогічного колективу Манявського ліцею, тривалий процес підготовки проєкту та безпосереднього впровадження його в життя. Він також подякував всім, хто долучився до роботи та реалізації проєкту.

«Я дійсно вражений результатами, які досяг заклад і радію тим, що  діти матимуть таку можливість навчатися в цих оновлених кабінетах завдяки програмі. Селищна рада зробить все для того, щоб освіта розвивалася та співпрацювала із закладами вищої освіти нашої області», - зазначив у вітальному слові селищний голова Манолій Піцуряк. Він також  подякував освітянам за те, що тримають на високому рівні освіту в територіальній громаді та постійно покращують матеріально-технічну базу.

Під час заходу селищний голова вручив сертифікат на 42000 грн для придбання автотренажеру легкого автомобіля.

В Манявському ліцеї впроваджено проєкт «Спроможна школа для кращих результатів» В Манявському ліцеї впроваджено проєкт «Спроможна школа для кращих результатів» В Манявському ліцеї впроваджено проєкт «Спроможна школа для кращих результатів» В Манявському ліцеї впроваджено проєкт «Спроможна школа для кращих результатів» В Манявському ліцеї впроваджено проєкт «Спроможна школа для кращих результатів»

В Манявському ліцеї впроваджено проєкт «Спроможна школа для кращих результатів»

В Манявському ліцеї впроваджено проєкт «Спроможна школа для кращих результатів» В Манявському ліцеї впроваджено проєкт «Спроможна школа для кращих результатів»

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram