Меню

Дошка оголошень, новин та подій

В рамках співпраці із Благодійним фондом "Рокада" Солотвинська селищна рада прийняла Положення про раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті.

У березні місяці між Солотвинською селищною територіальною громадою та Благодійний фонд «Рокада» Івано-Франківськ був підписаний меморандум про співпрацю, головною метою якого передбачено визначення та задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади та потребують соціальної допомоги у тому числі діти, молодь, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громаді.
В продовженні співпраці територіальної громади із Благодійний фонд «Рокада» Івано-Франківськ виконавчий комітет Солотвинської селищної ради 21 березня 2023 року прийняв Положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Солотвинської селищної ради.
Даним положенням передбачено створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, метою та завданням якого є сприяти у вирішенні питань, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері прав внутрішньо переміщених осіб, підтримка та захист суб’єктів підприємництва, які проживають на території громади, а також залучення внутрішньо переміщених осіб зокрема із числа вразливих груп до вирішення проблемних питань у сфері захисту їхніх прав та законних інтересів, тощо.
Прийняття такого положення сприятиме соціально-економічній інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб на території Солотвинської громади, тим самим дасть змогу взаємодіяти внутрішньо переміщеним особам з місцевим населенням.
В рамках співпраці із Благодійним фондом "Рокада" Солотвинська селищна рада прийняла Положення про раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті. В рамках співпраці із Благодійним фондом "Рокада" Солотвинська селищна рада прийняла Положення про раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram