Меню

Дошка оголошень, новин та подій

В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності.

Сьогодні, 28 липня, біля скульптури Ісуса Христа в селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності.

Традиційно захід розпочали з виконання  гімну України та хвилини мовчання, щоб вшанувати пам´ять всіх героїв які віддали своє життя за Україну.

З Господнім благословенням виступили віце-декан, настоятель Української Греко-Католицької Церкви Різдва Пресвятої Діви Марії,  протоієрей отець Віталій Луцак та віце-декан, отець Дмитро Фуфалько.

З вітальним словом до громади звернувся селищний голова Манолій Піцуряк. Він зазначив, що  День Української Державності символізує те, за що віками  боролися наші предки - за мову, звичаї, національну культуру. Селищний голова закликав шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно боровся та продовжує боротися за Україну та її майбутнє.

Спеціаліст-методист відділу освіти, молоді та спорту Володимир Мельник, виступив з доповіддю по історії державності України, та розповів про непростий шлях нашої країни до становлення незалежності.

З музичними  номерами виступили  вокальний гурт «Згарда» та Софія Литовчук.

В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності. В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності. В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності. В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності. В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності. В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності. В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності. В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності. В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності. В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності. В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності. В селищі Солотвин відбулося народне віче з нагоди Дня Української Державності.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram