Меню

Дошка оголошень, новин та подій

В Скиту Манявському відбулося святкове богослужіння

В Скиту Манявському відбулося святкове богослужіння7 липня Скит Манявський відзначає своє престольне свято – день Різдва Іоана Предтечі та День вшанування пам’яті угодників Божих, преподобних отців Іова та Феодосія Манявських.
У літній каплиці Скита Манявського, на честь святих засновників Манявського монастиря, відбулося святкове богослужіння, яке очолив Блаженнійший Митрополит Епіфаній.
Тисячі вірян і паломників, архієреї, численне духовенство з різних єпархій Православної Церкви України, представники влади: Солотвинський селищний голова Манолій Піцуряк, працівники структурних підрозділів селищної ради, представники Івано-Франківської ОДА та обласної ради зібралися на прощу.
Звертаючись до присутніх з першосвятительським словом, Предстоятель насамперед подякував Господу за те, що нарешті після відомих всім обмежень через пандемію ми маємо можливість звершувати паломництва і збиратися на прощу у святих місцях. «Але таке попущення Господнє має навчити нас ще більше цінувати ті дари, які Господь подає нам через богослужіння, через спільну молитву та участь у Таїнствах, особливо через Святу Євхаристію, – зауважив Предстоятель. – Втративши на деякий час таку можливість – ми повинні не охолонути до обов’язку спільного храмового богослужіння, а навпаки – ще більше цінувати його».
Після всеукраїнської молитви за припинення пошесті згубної хвороби, а також за справедливий мир в Україні, сотні вірян причастилися святих Христових Таїн. Першосвятитель закликав на всіх Боже благословіння, а також побажав сил, натхнення і терпіння рухатися далі тією дорогою, яка приведе всіх нас до перемоги: перемоги на Сході у цій тривалій неоголошеній війні з боку Росії, а також до перемоги над згубною пандемією, яка досі жахає світ. «Віримо, що з Божою допомогою ми все здолаємо. Цінуймо ті дари та можливості, які подає нам Господь, і час свого земного життя, кожен рік та навіть день, гідно використаймо для примноження всього того, що сприяє нам у правдивому покаянні та входженні у життя вічне», – закликав Блаженнійший.

В Скиту Манявському відбулося святкове богослужіння

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram