Меню

Дошка оголошень, новин та подій

В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти.

Урочистості розпочали з гімну України, а хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які полягли за волю та незалежність нашої держави.
Божим словом отець Володимир Вишнівський, привітав присутніх педагогів із професійним святом, побажав мирного неба, взаєморозуміння та досягати великих успіхів у навчальному процесі.
З вітальним словом до освітян звернувся голова Солотвинської територіальної громади Манолій Піцуряк, який подякував за їхню нелегку, щоденну працю, в яку вони вкладають частинку себе, щоб відпустити у доросле життя мудрих та порядних людей. Побажав вагомих здобутків на освітянській ниві, творчих злетів та нагородив грамотами селищного голови кращих працівників, які зробили свій вклад у розвиток освіти громади.
Привітати педагогічних працівників долучилися талановиті учні та вчителі Раковецького ліцею, які своїми чудовими пісенними номерами додали святкової атмосфери урочистому заходу.

В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти. В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти.

В Солотвинській територіальній громаді відбувся захід присвячений до Дня працівників освіти.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram