Меню

Дошка оголошень, новин та подій

В Солотвинській територіальній громаді відзначили свято День працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Сьогодні, в Україні своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва. З нагоди цього дня у Базовому будинку культури селища Солотвин відбувся захід.
З професійним святом працівників культури привітав голова громади Манолій Піцуряк. Побажав творчих здобутків, натхнення, невичерпної енергії. Подякував працівникам культури Солотвинської громади за плідну, творчу працю та за те, що своїми благодійними концертами підтримують наших військових. Кращих працівників відзначив грамотами за особистий внесок у розвиток культури Солотвинської територіальної громади.
«Саме тому, у непростий для України час викликів та випробувань, нам як ніколи потрібна сильна сучасна культура, яка буде направлена та збережена для майбутнього покоління» - наголосив голова громади.
З Божим словом до присутніх звернувся отець Віталій Луцак. Поблагословив на довгу працю та побажав успіхів на творчій ниві.
Начальниця відділу культури, туризму національностей та релігій Ірина Суслик зробила звіт діяльності відділу, показала творчі надбання та здобутки.
З творчими номерами виступили майстри та аматори народного мистецтва.

В Солотвинській територіальній громаді відзначили свято День працівників культури та майстрів народного мистецтва! В Солотвинській територіальній громаді відзначили свято День працівників культури та майстрів народного мистецтва! В Солотвинській територіальній громаді відзначили свято День працівників культури та майстрів народного мистецтва! В Солотвинській територіальній громаді відзначили свято День працівників культури та майстрів народного мистецтва! В Солотвинській територіальній громаді відзначили свято День працівників культури та майстрів народного мистецтва! В Солотвинській територіальній громаді відзначили свято День працівників культури та майстрів народного мистецтва! В Солотвинській територіальній громаді відзначили свято День працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram