Меню

Відділ культури, туризму, національностей та релігії

Гутівська бібліотека пропонує літературний глобус «Зачаровані книгами»

04. 02. 2022 р.
Гутівська бібліотека пропонує літературний глобус «Зачаровані книгами» (до 130-річного ювілею Джона Толкіна та 190-річчя від дня народження Льюїса Керролла, англійських письменників)
ЛЕГЕНДА У СВІТІ ФЕНТЕЗІ (ДО 130-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ДЖОНА РОНАЛДА РУЕЛА ТОЛКІНА)
До 130-річчя від дня народження Роналда Толкіна, який народився 3 січня 1892 року пропоную книгу «Гобіт» та запрошую вас здійснити епічну подорож Середзем’ям у компанії гобітів, гномів, ельфів та одного мудрого чарівника…
Автор повісті – відомий англійський вчений, спеціаліст із середньовічного фольклору.
Вміле використання захоплюючих історій, створених народною уявою, поєднується з великим талантом автора.
У книзі “Гобіт”, яка розповідає про пригоди казкових істот – автор відобразив цілком реальне життя, боротьбу добра зі злом, виразив протест проти згубної влади грошей.
Льюїс Керролл і його країна Чудес
27 січня виповнилося 190 років від дня народження Льюїса Керролла (Чарлз Лютвідж Доджсон) (1832-1898) – англійського письменника-казкаря, автора всесвітньо відомої книжки «Пригоди Аліси в Країні Чудес».
Чудовий світ Льюїса Керролла майже сто п'ятдесят років зачаровує і дорослих, і дітей. Книги про Алісу читають у всьому світі. І тим більше дивний їх творець, серйозний математик і педант з одного боку і фантазер, кращий друг дітей - з іншого.
Книги Керролла – це казка, переплетена з реальністю, це світ вигадки і гротеску. Подорож Аліси - це шлях, по якому вільно ковзає фантазія людини, вільної від тягот «дорослого» життя, тому персонажі, що зустрічаються на шляху, і пригоди, пережиті Алісою, так близькі дітям.
phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram