Меню

Відділ культури, туризму, національностей та релігії

Психологічна допомога при гострих емоційних станах.

Психологічна допомога при гострих емоційних станах.
Повномасштабна війна стала неабияким випробуванням для психіки кожного українця. Постійна паніка, страх за своє життя та безпеку близьких, страшні новини про обстріли, проблеми в стосунках із рідними — усе це поступово руйнує наше емоційне здоров’я.
Саме тому БФ Razom for Ukraine спільно з факультетом психології Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника у Солотвинській центральній публічній бібліотеці провів зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які проживають у нашій громаді для психологічної підтримки в умовах війни.
Фахівці психологічної підтримки надали можливість розібратися зі своїми емоціями, втамувати біль, виговоритися та бути почутими. Кожен з присутніх зміг відчути, що його розуміють та підтримують.
Кваліфіковані психологи допоможуть усім охочим упоратися з тривогою та підтримають усіх, хто цього потребує. Від проблем адаптації в чужій країні, налагодження стосунків із дитиною-підлітком, тривожності, безсоння, апатії, панічних атак до таких, як відчуття безнадійності, смерть близьких, фізичне та психологічне насильство, суїцидальні думки, неодмінно допоможуть подолати тривожність та впоратися з депресією.
Психологічна допомога при гострих емоційних станах. Психологічна допомога при гострих емоційних станах. Психологічна допомога при гострих емоційних станах. Психологічна допомога при гострих емоційних станах. Психологічна допомога при гострих емоційних станах. Психологічна допомога при гострих емоційних станах. Психологічна допомога при гострих емоційних станах. Психологічна допомога при гострих емоційних станах. Психологічна допомога при гострих емоційних станах.
phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram