Меню

Відділ культури, туризму, національностей та релігії

В приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни.

Вже вдруге у приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine мали можливість провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни. Фахівці провели тренінгові заняття з елементами арт-терапії, де використовували ліплення, малювання, ігри. Діти змогли краще зрозуміти себе, свої емоції, ефективно взаємодіяти з однолітками.

 

В приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни. В приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни. В приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни. В приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни. В приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни. В приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни. В приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни. В приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни. В приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни. В приміщенні Солотвинської бібліотеки психологи з центру психологічних консультацій "Razom з тобою" Razom for Ukraine провести зустріч з внутрішньо переміщеними особами( дітьми та батьками) для психологічної підтримки в умовах війни.

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram