Меню

Відділ культури, туризму, національностей та релігії

В Солотвинській громаді відбулася мистецька платформа «Благословенна, Берегине-Мати»

Мистецька платформа «Благословенна, Берегине-Мати» відбулася  15 травня в Солотвинській громаді. Свято перенесене в зв’язку з тим, що на 8-9 травня влада і погода рекомендували не проводити заходи і на це, мабуть, направду, Божа воля. Сьогодні була напрочуд чудова погода і багато гостей. Разом молилися вервичку, яку провели священники УГКЦ Різдва Пресвятої Діви Марії о.Віталій Луцак та о.Дмитро Фуфалько, а також наш гість о. Іван Стефанишин – адміністратор УГКЦ Преображення Господнього, парох с.Пороги. Отці посвятили авто-мото-вело техніку. З привітальним словом виступила перший заступник селищного голови Наталія Тютюнник. На території закладу культури розгорнули свої майстер-класи:
- гості з м.Харків Ірина Кухарук, Андрій Неговєлов та Світлана Шостак – плели вервички, а допомагала їм жителька с.Пороги Галина Стефанишин;
- гостя з м.Запоріжжя Віра Веклич виготовляла ляльки – берегині;
- працівники Будинку дитячої творчості Леся Неголюк презентувала солом’яні обереги, Тетяна Садівник – шкіряні прикраси, Тетяна Уманців – ляльки-мотанки, Марія Микитюк – обереги.
А поруч була читайликова пошта та її наставники Наталя Бойчук і Марія Сікора, центр дитячого розвитку та її директор - наша гостя з м.Запоріжжя - Марина Ладатко, а також турнір з шахів та шашок під керівництвом Сергія Ласточкіна.
Танцювальну композицію з дівчатами підготувала тренер з м.Харкова Тетяна Самойлова, яка тимчасово проживає у с-щі Солотвин, але її творча натура допомагає себе реалізувати і в чужому краю.
Свої виступи дарували читці Марія та Діана Бойченюк, Діана Кандиба, Анастасія Неголюк та Анастасія Неголюк, драматичний гурток під керівництвом Лідії Венгрин. Зачаровано слухали глядачі виступи Мар’янки Цьомко, Андріани Гоголь, Дани та Ірини Суховій, Іванни Климович, Миколи Ковальчука, Софії Литовчук, Ірини Печарської та зразкового фольклорного колективу «Краснополля», дитячого хору ДМШ, керівник Любов Херманчук.
Були солодощі від відділу у справах дітей.
На останок скажу, ми починали захід з молитви і завершили молитвою, і так має бути, адже наші хлопці тримають лінію фронту, а ми тим часом розширюємо духовний фронт. Разом ми здолаємо зло. Слава Україні! Слава нації!
phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram