Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Відкриття відділу з надання паліативної допомоги.

Сьогодні, 11 травня,  селищний голова Манолій Піцуряк  взяв участь в  офіційному відкритті відділу з надання паліативної допомоги та мобільної паліативної допомоги в приміщеннях колишнього туберкульозного відділу  на базі КНП Солотвинська лікарня Солотвинської селищної ради.

Дане відділення створено з метою соціального  забезпечення та надання якісних медичних послуг важкохворим  жителям Солотвинської територіальної громади.

Паліативна допомога – вид медичної допомоги для людей із серйозними хворобами, завданнями якої є допомогти полегшити симптоми, зменшити страждання від серйозних хвороб. Приміщення розраховане на 15 ліжок та оснащене відповідним обладнанням для надання такої допомоги. Медичний персонал закладу складає  11 працівників.

Для відвідання на дому важко хворих людей, які знаходяться вдома на лікуванні  було виділено автомобіль.

Також на відкритті були присутні керівники підрозділів лікарні, представники стаціонарного та поліклінічного відділення, заступник селищного голови Наталія Тютюнник, працівники відділу соціального захисту та надання соціальних послуг Солотвинської селищної ради.

З привітальним словом виступив селищний голова Манолій Піцуряк, який розповів про мету створення цього відділу, його завдання та вручив в.о. генерального директора КНП «Солотвинської лікарні» Василю Іванцюку сертифікат на придбання комп’ютерної техніки.

Освятили паліативне приміщення отець  Віталій  та отець Дмитро Церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» селища Солотвин.

Приміщення знаходиться за адресом смт. Солотвин, вул. Шевченка, 80.

 

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram