Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Візит Благодійної організації «Благодійний Фонд Рокада» до Солотвинської громади

У рамках співпраці між Солотвинська селищна рада та Благодійний фонд «Рокада» Івано-Франківськ, 18 травня відбулася зустріч з представниками ВПО, які проживають у нашій громаді.
🔺Головною метою візиту було налагодження тристоронньої комунікації між ВПО, благодійним фондом та органом місцевого самоврядування.
🔺Під час координаційної зустрічі внутрішньо переміщеним особам було проведено інформаційну консультацію щодо переваг створення ради ВПО, яка б могла представляти інтереси та потреби ВПО перед місцевою владою та іншими органами. Також було обговорено можливості участі ВПО у розвитку громади, залучення до соціальних проектів та програм, отримання правової та психологічної допомоги.
🔺Зустріч була продуктивною, ВПО громади висловили свою зацікавленість у співпраці та подальшому розвитку громади.
Візит Благодійної організації «Благодійний Фонд Рокада» до Солотвинської громади Візит Благодійної організації «Благодійний Фонд Рокада» до Солотвинської громади Візит Благодійної організації «Благодійний Фонд Рокада» до Солотвинської громади Візит Благодійної організації «Благодійний Фонд Рокада» до Солотвинської громади Візит Благодійної організації «Благодійний Фонд Рокада» до Солотвинської громади Візит Благодійної організації «Благодійний Фонд Рокада» до Солотвинської громади Візит Благодійної організації «Благодійний Фонд Рокада» до Солотвинської громади
Візит Благодійної організації «Благодійний Фонд Рокада» до Солотвинської громади

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram