Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Вкотре закликаємо мешканців громади не спалювати суху траву

До уваги жителів Солотвинської територіальної громади!

 Вкотре наголошуємо мешканцям громади не спалювати  сухостій, суху траву та чагарників, адже під час воєнного стану це може розцінюватися як акт диверсії.

3 березня 2022 року Верховна Рада внесла зміни до Кримінального Кодексу України, посиливши відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану. Зокрема це стосується паліїв сухої трави, відповідальність за злочини, передбачені ст.113 “Диверсія”, караються від 15 років до довічного ув'язнення.

Також за спалювання сухої трави та листя передбачений штраф від 3060 до 6120 грн. для громадян, від 15300 грн. до 21420 грн. на посадових осіб.

Це передбачено ч 2. ст. 113 «Диверсія» Кримінального кодексу України «вчинення з метою ослаблення держави, вибухів, підпалів, або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров’ю, на зруйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення вчинені в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту).

Закликаємо  кожного мешканця нашої громади з проханням не підпалювати суху траву та не додавати роботи надзвичайникам, такими діями ви вбережете сили рятувальникам, які зараз працюють в посиленому режимі. Не будьте байдужими до довкілля і свого здоров’я й не спалюйте суху рослинність, а також коли бачите такі горіння та паліїв одразу телефонуйте на "102".

Вкотре закликаємо мешканців громади не спалювати суху траву

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram