Меню

Дошка оголошень, новин та подій

З Всесвітнім днем медичної сестри!

Всесвітній день медичної сестри відзначається 12 травня кожного року. На сьогоднішній день медичні сестри становлять найчисленнішу категорію працівників охорони здоров’я, оскільки велику частку медичних послуг надають винятково медичні сестри. Складно уявити нашу медицину без медичної сестри. Особливо в цей період,  період пандемії. Вони разом із лікарями протидіють поширенню коронавірусної хвороби, борються за життя пацієнта, ризикуючи власним.

Вони є обличчям кожного лікувального закладу, саме вони  допомагають та перебувають поряд з хворими.

Тому у цей день ми раді вітати всіх медичних сестер з нагоди  цього професійного свята і  подякувати їм за гідну працю. Нехай Ваша благородна праця приносить Вам радість, достаток, повагу оточуючих і близьких. А Ваш шлях в медицині буде супроводжуватися вдячністю і повагою пацієнтів, перемогами та успіхами. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

Селищний голова                   Манолій Піцуряк

 

 

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram