Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Жінки подають анкети на вступ до штурмових бригад «Гвардії наступу» та успішно проходять етапи відбору, - Катерина Павліченко

Про це заявила заступниця міністра внутрішніх справ України у інтерв’ю для УНІАН. 

Жінки подають анкети на вступ до штурмових бригад «Гвардії наступу» та успішно проходять етапи відбору, - Катерина Павліченко

«У нас дійсно є багато жінок, які не тільки подали анкети, а вже успішно пройшли всі відбори й наразі направлені на навчання. Станом на сьогодні це близько 5% з усієї кількості анкет», - зазначила Катерина Павліченко.

Вона також зауважила, що наймолодшому кандидату, який подав заявку на вступ до бригад «Гвардії наступу» - 18 років, а найстаршому – більше 60 років.

«Наразі в українців старшого віку є велике бажання долучитися до "Гвардії наступу". Проте нашого найстаршого на сьогодні кандидата ми не можемо взяти через вікові обмеження. Набір відбувається, орієнтовно, до 55 років», - сказала заступниця міністра внутрішніх справ.

За її словами, більшість звернень надходить саме від цивільних без бойового досвіду.

«Штурмові бригади частково складаються з людей, які вже працювали або працюють в системі МВС, тобто військовослужбовців з бойовим досвідом. Інша частина – це цивільні, які вперше виявили бажання долучитися до підрозділів сил безпеки та оборони й не мають жодного досвіду, але хочуть його набути, хочуть бути причетними до скорішої перемоги», - підкреслила Катерина Павліченко.

До підрозділів "Гвардії наступу" планується набрати кілька десятків тисяч людей. Є досить непоганий наплив охочих, через що, можливо, буде ухвалене додаткове рішення щодо створення інших бригад. Крім того, формуємо резерви.

Подати заявку можна двома шляхами: або через сайт https://storm.mvs.gov.ua/, або ж у найближчому Центрі надання адміністративних послуг. З адресами ЦНАПів можна ознайомитися на сайті. Також за номером 0800 10 00 20 працює "гаряча лінія".

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram