Меню

Дошка оголошень, новин та подій

У селі Манява відкрито еко-школу

7 квітня Солотвинський селищний голова Манолій Піцуряк, заступник голови  селищної ради Юрій Іванишин, староста села Манява Галина Вінтоняк, начальниця відділу освіти Солотвинської селищної ради Оксана Іванус, начальниця відділу економіки та соціально-економічного планування селищної ради Лілія Купчак та директор Солотвинського держлісгоспу Ігор Лучин взяли участь в офіційному відкритті «Еко-школи» при Манявському ліцею.

Дана школа відкрита в рамках проєкту "Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад", який впроваджується представництвом IOM Ukraine за фінансової підтримки Посольства Великої Британії.

У грудні місяці 2020 року Манявський ліцей (директор Богдан Білусяк) спільно з молодіжною громадсько-екологічною організацією «Наш дім – Манява» долучилися до реалізації вищезазначеного проекту. Для успішної реалізації заходів проекту було утворено молодіжну ініціативну групу у складі 25 осіб, учасники пройшли навчання з екологічної тематики та демократії участі і спільно з місцевою владою розробили локальний проект «Манявська Еко-школа».

Для забезпечення роботи еко-школи та підвищення екологічної обізнаності молоді, згуртування їх довкола вирішення місцевих екологічних проблем керівник ініціативної групи (керівник МГЕО «Наш дім – Манява») Микола Скиданюк передав директору Манявського ліцею Богдану Білусяку обладнання на суму 169981 грн., зокрема: набір для аналізу води exact® micro 20 з відповідними реагентами; ноутбук Acer Aspire 5; принтер Epson L805 with WI-FI; проектор Acer HV532 та екран для проектора; фотоапарат Canon EOS 2000D; сім мікроскопів учнівських SIGETA MB-12; 4G WiFi роутер Huawei та навчальну літературу.

А також для належного моніторингу стану довкілля, виявлення надзвичайних ситуацій та запобігання лихам природного і техногенного характеру на території Солотвинської територіальної громади у рамках проекту придбано квадрокоптер DJI Mavic2Pro.

«Серед пріоритетних завдань місцевої влади – підтримка громадських, зокрема молодіжних ініціатив, які сприяють сталому розвитку населених пунктів  на території Солотвинської громади. Селищна рада готова долучатися до будь-яких проектів, які в недалекому майбутньому покращать якість життя в громаді, якість надання послуг, зміцнять економічну та інвестиційну спроможність та безпосередньо збережуть довкілля для майбутніх поколінь», - зазначив Солотвинський селищний голова Манолій Піцуряк.

Він також подякував директору Манявської школи – Богдану Білусяку, молодіжній ініціативній групі та молодіжній громадсько-екологічній організації «Наш дім – Манява» за проведену роботу та зміцнення матеріальної технічної бази Манявського закладу освіти.

У селі Манява відкрито еко-школу             У селі Манява відкрито еко-школу

 

У селі Манява відкрито еко-школу             У селі Манява відкрито еко-школу

У селі Манява відкрито еко-школу    У селі Манява відкрито еко-школу

У селі Манява відкрито еко-школу

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram