Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Завершилося відновлення мосту в селі Манява Солотвинської територіальної громади

7 квітня 2021 Солотвинський селищний голова Манолій Піцуряк разом зі своїм заступником Юрієм Іванишиним, начальником відділу економіки та соціально-економічного планування Лілією Купчак ознайомилися із завершенням будівництва моста в селі Манява на річці Манявка.

На зустрічі були присутні Метрополит Івано-Франківський і Галицький Української Православної Церкви Іоасаф,  архімандрид Манявського чоловічого Хресто-Воздвиженського монастиря Софроній а також директор ДП «Солотвинське лісове господарство» Ігор Лучин.

«Після повені 2020 року міст, який сполучає село зі Скитом Манявським та заповідником загальнодержавного значення «Скит Манявський» було зруйновано. Силами лісової охорони – працівниками Манявського лісництва проведено поточний ремонт моста та відновлено доступ мешканців та туристів до монастиря та відвідування цікавих туристичних маршрутів», - зазначив директор ДП «Солотвинське лісового господарство» Ігор Лучин.

Міст протяжністю 50м, шириною 6м відновлений за кошти Солотвинського лісгоспу: поміняно балки та настил з поручнями.

Голова Солотвинської селищної ради Манолій Піцуряк висловив слова вдячності керівництву та працівникам ДП «Солотвинське лісове господарство» за відновлення мосту та вирішення однієї з актуальним проблем, яка виникла після повені, наголосив Манолій Піцуряк.

Зі слів селищного голови Манолія Піцуряка міст планували  відновити до квітня місяця поточного року, що й вдалося зробити.

Завершилося відновлення мосту в селі Манява Солотвинської територіальної громади  Завершилося відновлення мосту в селі Манява Солотвинської територіальної громади  Завершилося відновлення мосту в селі Манява Солотвинської територіальної громади Завершилося відновлення мосту в селі Манява Солотвинської територіальної громади

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram