Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Соціальні послуги

Соціальні послуги
Жити краще в безпечному, заможному та стабільному світі – мрія кожної людини.
Соціальне обслуговування найбільш складна, але безумовно найлюдяніша, система соціальної сфери, бо базується на принципі гуманізму та стосується кожного члена громади.
Управлінням соціального захисту та надання соціальних послуг Солотвинської селищної ради 19 квітня проведено робочу нараду на якій обговорено ряд питань щодо надання соціальних послуг жителям територіальної громади. З 1 січня 2020 року набула чинності нова редакція Закону України «Про соціальні послуги». Отже змінився розподіл повноважень центральних та місцевих органів влади, а також встановлена система соціальних послуг та її учасників, етапи визначення потреб, планування, організації та фінансування соціальних послуг. Цей закон визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізування їх негативного впливу на осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. Найважливішим чинником в наданні послуг є дотримання Державних стандартів, які регламентують всі дії.
Послуга догляд вдома - це комплекс заходів, що здійснюються за місцем проживання (вдома) отримувача соціальної послуги протягом робочого дня, який спрямований на створення умов забезпечення життєдіяльності осіб, які частково або повністю втратили / не набули здатності до самообслуговування. Дана послуга для кожного людини визначається індивідуально, залежно від ступеня індивідуальної потреби.
Головним завдання управління соціального захисту та надання соціальних послуг – є посилення роботи щодо виявлення вразливих категорій населення, які опинилися у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх подолати, в тому числі сімей з дітьми, осіб похилого віку. А також задоволення соціальних потреб найбільш незахищених верств населення, саме тому робота соціальних фахівців та соціальних робітників є важкою і водночас надзвичайно потрібною та важливою.
Не залишити без допомоги жодної людини, яка потребує підтримки -це є найважливіший показник спроможності влади.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram