Меню

Дошка оголошень, новин та подій

3 серії відеопроекту стосовно протидії та запобігання дискримінації та Рекомендації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо захисту персональних даних під час дистанційного надання освітніх послуг

Керуючись статтею 22 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» та з метою підвищення рівня правової інформованості працівників органів місцевого самоврядування, комунальних установ, організацій та населення області в цілому, надсилаємо для врахування, використання в роботі та розміщення у відповідних рубриках офіційних веб-сайтів, інших інтернет-ресурсів громад інформаційних матеріалів Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань додержання рівних прав та права на приватність:

1) 3 серії відеопроекту стосовно протидії та запобігання дискримінації, який покликаний допомогти розібратися широкій аудиторії: що таке дискримінація, її форми та як їх розпізнати у повсякденному житті (розроблений за ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та у співпраці з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, який):

Серія 1 – https://youtu.be/m9ZW76wV0dY 

Серія 2 – https://youtu.be/FBScTc4g8Yo

Серія 3 – https://youtu.be/P7TB6EzoxRw

«Дискримінація – одне з низки явних і розповсюджених порушень прав і свобод людини. Підставою для вчинення дискримінаційних дій є стереотипи та упередження. Руйнуючи стереотипи, ми здобуваємо внутрішню свободу від укорінених штампів, хибних висновків і переконань, а також вчимося мислити критично, бути сучасними й по-новому бачити світ.

Пам’ятаймо, що плекаючи расові, етнічні, релігійні, політичні, мовні упередження та дискримінуючи інших, зазнати упередженого ставлення та постраждати від дискримінації може кожен».

 

 

2)      Рекомендації Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо захисту персональних даних під час дистанційного надання освітніх послуг.

«Від початку пандемії, спричиненої поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 набрало обертів використання різноманітних онлайн-платформ, месенджерів і чатів під час дистанційного надання освітніх послуг.

Застосування цифрових технологій з метою організації освітнього процесу значно розширило можливості надавачів освітніх послуг. Проте застосування таких методів, технологій та інструментів тісно пов’язано з безпекою в роботі та має вплив на використання і обробку персональних даних здобувачів освіти. Рекомендації сприятимуть кращому розумінню, як захистити персональні дані під час дистанційного навчання, та напрацюванню якісних нормативно-правових актів, що регулюватимуть порядок обробки та захисту персональних даних у освіти цій сфері».

Про результат прошу поінформувати до 01.02.2021 на електронну адресу: pred.ivanofrankivsk@ombudsman.gov.ua

 

Додаток: посилання на 3 серії відеоматеріалу та Рекомендації.. на 21 арк.

file:///C:/Users/User/Downloads/%D0%A0%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%8C%20%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BA%D0%B0bati_oth_r19.pdf

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram