Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Селищний голова взяв участь у форумі «Асоціація міст України єднає Україну»

Селищний голова взяв участь у форумі «Асоціація міст України єднає Україну»5 лютого, селищний голова Манолій Піцуряк взяв участь у форумі «Асоціація міст України єднає Україну» присвячений 30-ти річчю створення Асоціації міст України.

У заході взяли участь народні депутати України Оксана Савчук , Віталій Безгін, Едуард Прощук , Олена Вінтоняк , Василь Вірастюк , Олександр Матусевич , Олег Марусяк , Вячеслав Рубльов, голови громад та представники місцевого самоврядування Івано-Франківської, Волинської, Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей.

Відкрили форум голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко та голова Івано-Франківського РВ АМУ, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

У рамках форуму відбулася відкрита дискусія «Об’єднання України через розвиток муніципалітетів», яку модерував виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук . АМУ є надійним партнером у непростих умовах розвитку та реформування місцевого самоврядування, коли баланс між державними та місцевими повноваженнями і фінансуванням – далекий від ідеалу. Сьогодні громади об’єднались навколо спільних інтересів і проблем, і це робить їх сильнішими», – наголосив Ю. Стефанчук.

Під час роботи форуму працювала виставка бізнесу Західного регіону.

Довідково

Цього року Асоціація міст України святкує 30-річчя.

Асоціація міст України була створена у 1992 році з ініціативи 35 міських голів. Сьогодні АМУ об’єднує близько 1000 громад і є найавторитетнішою недержавною організацією в Україні, яка представляє інтереси та захищає права місцевого самоврядування і жителів громад.

Асоціація виступає єдиним голосом у діалозі з центральною владою, оскільки  розуміє проблеми усіх громад – від найменшого села до великого міста та знаходить спільні для всіх рішення. Головний пріоритет АМУ – допомагати громадам бути спроможними забезпечувати комфортні умови життя та надавати якісні послуги для усіх громадян.

Постійне збільшення кількості громад, що прагнуть стати членами АМУ, свідчить про ефективність роботи Асоціації міст України. Адже громади-члени АМУ мають значні переваги перед іншими. Вони першими дізнаються про важливі рішення, нові можливості розвитку, беруть участь у конкурсах, проєктах та програмах, отримують необхідну правову допомогу.

Спільними зусиллями всіх членів Асоціація міст України розбудовує місцеве самоврядування європейського зразка та перетворює Україну у державу сильних, спроможних громад.

Селищний голова взяв участь у форумі «Асоціація міст України єднає Україну»

Селищний голова взяв участь у форумі «Асоціація міст України єднає Україну» Селищний голова взяв участь у форумі «Асоціація міст України єднає Україну»

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram