Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче
Сьогодні, 26 вересня, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм на честь Трьох святителів у с. Бабче, який громада будувала впродовж тринадцяти років, та очолив Божественну літургію.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, настоятель храму протоієрей Тарас Волочій, братія Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря, духовенство.

Також молилися жителі села Бабче, віряни з інших громад Прикарпаття, голова Солотвинської селищної територіальної громади Манолій Піцуряк та голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній наприкінці богослужіння привітав громаду із освяченням храму, вручив іменний хрест Предстоятеля протоієрею Тарасу, а також відзначив Благословенними грамотами меценатів, які долучилися до будівництва храму.

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. БабчеБлаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив храм у с. Бабче

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram