Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Держава надає підтримку фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

Скористатися підтримкою можуть фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції, які мають у користуванні  від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь, або які мають у власності  від 3 до 100 голів великої рогатої худоби (корів).

Бюджетні кошти надаються отримувачам:

- бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності - у розмірі 3 100 грн. на 1 гектар, але не більше 372 тис. грн.

- спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності надається на кожну корову, яка є у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату  подання заявки, - у розмірі 5  300грн  на одну корову,але не більше 530 тис. грн.

Заявка на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами Державного аграрного реєстру з 1 вересня поточного року.

Граничний строк подання заявки — 15 листопада цього року.

 

Держава надає підтримку фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram