Дошка оголошень, новин та подій

До уваги жителів Солотвинської територіальної громади

З метою врахування громадської думки, залучення громадськості до формування та реалізації місцевої політики, участі громадськості у прийнятті рішень, що стосуються розвитку територіальної громади, на публічне обговорення виноситься проєкт Статуту Солотвинської селищної територіальної громади (далі – проєкт Статуту громади).
Пропозиції (зауваження) мешканців громади, бажаючих долучитися до громадського обговорення проєкту Статуту громади, подаються в письмовій формі, надсилаються електронною поштою на офіційну електронну адресу Солотвинської селищної ради: solsel@meta.ua чи поштову адресу: 77753, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, смт Солотвин, вул. Чорновола, 7.
Особа, яка подає пропозиції (зауваження), зазначає прізвище, ім’я та по-батькові й адресу, юридичні особи – своє найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) розглядатися не будуть.
Відповідальна особа – заступник селищного голови Іванишин Юрій Ярославович.

Залишити свій відгук

© Copyright 2021 -Солотвинська селищна рада - Всі права захищені
phone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram