Меню

Дошка оголошень, новин та подій

В КНП «Солотвинська лікарня» відзначено храмове свято

В КНП «Солотвинська лікарня» відзначено храмове свято9 серпня, у День святого великомученика Пантелеймона, в каплиці «Святого Пантелеймона» відділення з надання паліативної допомоги КНП «Солотвинська лікарня» відбулося богослужіння з нагоди храмового празника. Відправили богослужіння адміністратор парафії, протоієрей отець Віталій Луцак, отець Дмитро Фуфалько (смт. Солотвин), отець Іван Херманчук (с. Старуня) та отець Дмитро Херманчук (с. Яблунька).

У заході взяли участь селищний голова Манолій Піцуряк, директор КНП «ОКЦЕМД та МК ІФОР» Мирон Матейко, медичні працівники КНП «Солотвинська лікарня», працівники Солотвинської селищної ради та жителі селища Солотвин.

По завершенню богослужіння освячено спеціалізований санітарний транспорт екстреної медичної допомоги. Цей автомобіль типу В (з повним приводом) придбано за кошти державного бюджету та передано Солотвинській підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги в рамках модернізації системи охорони здоров’я на Прикарпатті.

 

В КНП «Солотвинська лікарня» відзначено храмове свято

В КНП «Солотвинська лікарня» відзначено храмове свято

В КНП «Солотвинська лікарня» відзначено храмове свято В КНП «Солотвинська лікарня» відзначено храмове свято В КНП «Солотвинська лікарня» відзначено храмове свято В КНП «Солотвинська лікарня» відзначено храмове свято В КНП «Солотвинська лікарня» відзначено храмове свято

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram