Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом

Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святомНапередодні Дня працівника лісу, селищний голова Манолій Піцуряк привітав працівників ДП «Солотвинське лісове господарство» з професійним святом.
В урочистостях взяли участь начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Ірина Суслик, в.о. генерального директора КНП «Солотвинська лікарня» Василь Іванцюк та працівники ДП «Солотвинське лісове господарство».
«Саме від Вас залежить збереження карпатських лісів, їх відновлення та стале й ефективне лісокористування. Охороняючи та примножуючи біологічне різноманіття в лісах, Ви зберігаєте для майбутніх поколінь красу і багатство наших Карпат», - зазначив у вітальному слові Манолій Піцуряк.
Музичним дарунком привітав присутніх заслужений працівник культури України Микола Гуменяк.
Також, селищний голова нагородив подяками селищної ради кращих працівників лісового господарства.
Присутні не забули за тих, хто відійшов у вічність: І. Клоса, І. Кіріченко, М. Бочук, М. Міщук та інших працівників ушанувавши їх пам'ять спільною молитвою на могилах.

Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом Манолій Піцуряк привітав працівників лісового господарства з професійним святом

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram