Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Шановні працівники та ветерани лісової галузі!

Шановні працівники та ветерани лісової галузі!Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу.
Ліс – неоціненний дар, який має надзвичайно важливе значення для добробуту місцевих жителів, забезпечення екологічної безпеки, рекреаційного туризму та збалансованого розвитку наших громад. Саме від Вас залежить збереження карпатських лісів, їх відновлення та стале й ефективне лісокористування.
Охороняючи та примножуючи біологічне різноманіття в лісах, Ви зберігаєте для майбутніх поколінь красу і багатство наших Карпат.
Дякуємо Вам за сумлінну та невтомну працю, за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Солотвинської територіальної громади.
Від усього серця бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, Божого благословення, добробуту і стабільності. Вагомих здобутків у професійній діяльності, успіхів у реалізації задумів та натхнення від природи.

З повагою,
Селищний голова Манолій Піцуряк

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram