Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Міністерство аграрної політики і продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР)

Міністерство аграрної політики і продовольства України 12 серпня 2022 року запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР).

ДАР – це автоматизована електронна система, доступна для усіх виробників сільськогосподарської продукції незалежно від форми господарювання.

Зареєстровані користувачі ДАР зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також технічної та гуманітарної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

За допомогою Аграрного реєстру планується надавати державні сервіси, спростити доступ до банківського фінансування та програм кредитних гарантій, а також запровадити програми цільової державної підтримки й оцінювати їх ефективність.

Реєстрація та користування Державним аграрним реєстром - безкоштовні.

Зареєструватися у Державному аграрному реєстрі онлайн можна за посиланням: www.dar.gov.ua.

 

Міністерство аграрної політики і продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР) Міністерство аграрної політики і продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР)Міністерство аграрної політики і продовольства України запустило онлайн платформу Державний аграрний реєстр (ДАР)

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram