Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Солотвинської територіальної громади !

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, яке щорічно відзначається 9 листопада.

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру чи  танцю. Ви ті люди, які щодня виявляють   ініціативу і творчість, завойовуєте серця людей та робите  все для того, аби культура нашого краю  розвивалася, була живою та сучасною.

Це свято талановитих людей, а  талант дається не кожному. І особливо в такий складний для нашої країни час, ви словами патріотичних пісень, заходами на підтримку Збройних Сил України доносите наш біль всьому світу, підтримуєте бойовий дух українських воїнів, молитесь за перемогу та повернення додому наших захисників живими.

Дякую за вашу плідну, творчу працю, що даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим звеличуєте рідну Україну  та примножуєте творчі здобутки  Солотвинської громади.

Бажаю здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії,  творчої наснаги, мистецьких досягнень та збереження духовних надбань нашої громади та України.

 

З повагою,

селищний голова

Манолій ПІЦУРЯК

 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Солотвинської територіальної громади !

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram