Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Стартує грантовий конкурс для громад «Сади Перемоги»

Розпочався грантовий конкурс  для українських громад на реалізацію ідей з розвитку сільського господарства та самозабезпечення продуктами харчування «Сади Перемоги».

Переможці конкурсу отримають до 250 тис. грн на реалізацію свого проекту.

Кошти гранту громади зможуть використати на техніку для обробки землі, на необхідні засоби для вирощування, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, впровадження новітніх технологій та інші заходи, що сприяють підвищенню продовольчої безпеки.

На конкурс можуть подаватися учасники із Сумської, Київської, Вінницької, Хмельницької, Івано-Франківської, Харківської, Полтавської, Львівської, Черкаської та Дніпропетровської областей.

Заявниками можуть бути органи місцевого самоврядування самостійно чи у співпраці з:

  • іншими громадами;
  • комунальними установами та НГО;
  • малими та середніми фермерами, кооперативами тощо;
  • асоціаціями та обʼєднаннями виробників с/г продукції.

Заявку на  участь у  конкурсі можна подати до   30 листопада 2022 року. Перелік документів для участі в конкурсі та умови для реєстрації дивіться тут: група FB (https://www.facebook.com/SadyPeremohy/), аплікаційні форми (https://bit.ly/3LkqybA).

Конкурс реалізується у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України, проекту «Супровід урядових реформ в Україні», АТ «Укргазвидобування» та БО «Благодійний Фонд «МХП-Громаді» з метою підвищення продовольчої безпеки громад, розвитку вирощування, переробки, зберігання вирощеної сільськогосподарської продукції та підвищення зайнятості населення.

Із додатковими питаннями щодо участі в конкурсі можна звертатися за адресою: sadyperemohy@gmail.com

Стартує грантовий конкурс для громад «Сади Перемоги»

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram