Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Шановні жителі Солотвинської територіальної громади!

14 жовтня українці відзначають чотири великі свята  День святої Покрови Пречистої Богородиці, 80-річчя Української повстанської армії, День Українського козацтва, День захисника та захисниці України.

Цей день об’єднав  величні свята, які мають  непорушний зв’язок багатьох поколінь захисників та захисниць від періоду  козацтва і до сьогоднішнього дня.

 Ще з давніх-давен Богородиця є покровителькою козацтва й усіх українських збройних формувань. І саме в цей день ми  вшановуємо подвиги українських героїв і героїнь, відзначаємо мужність та їх відвагу, пам’ятаємо всіх, хто впродовж століть боровся та бореться  за незалежність  України.

Наша держава переживає один із найскладніших етапів свого існування. Кожного дня наші мужні, сильні захисники та захисниці  стоять на захисті суверенітету України та є гідними спадкоємцями наших славних та героїчних предків.

Дякуємо тим, хто зі зброєю в руках боронить  та захищає від ворога нашу землю. Ви є героями сучасної України, адже ціною власного життя показуєте свою любов до рідної землі, мови, традицій, оберігаючи  їх від окупанта.

Дякую вам за відданість Україні та її народу! Кожному і кожній, хто захищає Україну — вічна слава і пошана! Ви робите справжній подвиг бо ваші серця хоробрі, а душі незламні. І допоки в України є відважні сини та доньки,  які готові  захищати  мирне майбутнє наших дітей,  доти ми будемо боротися і  обов’язково переможемо наших ворогів! Дякую за вашу сміливість, бажаю міцних сил та мужності. Слава Україні!

Шановні жителі Солотвинської територіальної громади!

З повагою,

селищний голова

Манолій ПІЦУРЯК

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram