Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Скажи СТОП торгівлі  людьми.

Скажи СТОП торгівлі  людьми.Торгівля людьми – одна з актуальних проблем сучасної України та світу. Це тяжкий злочин, який є грубим порушенням прав людини. Його жертвами стають мільйони жінок, чоловіків та дітей, які експлуатуються в промисловості, сільському господарстві, хатньому робітництві, секс-бізнесі, жебрацтві та іншій нелегальній діяльності, включаючи незаконне вилучення органів, в усьому світі. Виявлення і розслідування злочинів про торгівлю людьми та ідентифікація ймовірно постраждалих від торгівлі людьми вимагає глибоких знань та свідомого ставлення кожного громадянина України до протидії торгівлі людьми.

Управлінням соціального захисту та надання соціальних послуг Солотвинської селищної ради активно ведеться    інформаційно-роз’яснювальна  робота  щодо протидії торгівлі  людьми із жителями територіальної громади.   Мета бесіди - підвищити рівень інформованості про проблему торгівлі людьми, а також звернути увагу на те, що потрібно  зробити, щоб убезпечити себе або своїх близьких, які приймають запрошення на роботу за кордоном, від небажаних наслідків.

Отже, якщо Ви потрапили в ситуацію, коли до вас застосовували насильство, погрожували, шантажували, утримували, примушували жебракувати, відібрали паспорт, не виплатили обіцяної заробітної  плати – це вже свідчить про те, що  ви стали жертвою торгівлі людьми.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram