28 липня в селі Яблунька на базі Яблунського ліцею відбулася панельна дискусія «Актуальні перспективи розвитку зеленого туризму у Солотвинській територіальній громаді» в рамках Дискусійного майданчика «Стратегія Прикарпаття – 2050». В заході взяли участь секретар селищної ради Василь Мандзюк, заступник селищного голови Юрій Іванишин, депутатка селищної ради Ксенія Данилюк, начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко, депутатка Івано-Франківської обласної ради Олександра Федорук, депутат обласної ради Роман Ткач, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент Академії туризму України, директор Інституту туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимир Великочий, професор, викладач історичних наук Прикарпатського університету Сергій Адамович, заступник голови Чернелицької селищної ради Роман Ластович, працівники Солотвинської селищної ради, старости та особи, які займаються чи планують займатися сільським зеленим туризмом на території Солотвинської територіальної громади.
З привітальним словом до присутніх звернувся заступник селищного голови Юрій Іванишин. Він зазначив, що Солотвинська територіальна громада має значну історичну та природну спадщину, зокрема Скит Манявський, Манявський водоспад, австрійські доти часів Першої світової війни, національний природний парк «Синьогора». Зараз селищною радою напрацьовується ряд програм та проектів спрямованих на розвиток туризму та підтримку осіб, які планують займатися туристичною діяльністю. Вже скоро в селі Богрівка буде впроваджуватися проект спрямований на популяризацію історичної спадщини. Крім того, Солотвинська селищна рада стала учасником проекту «Перспективи сталого розвитку сільських територій» - модуль, який орієнтований на поширення у громаді знань та навичок з надання послуг сільської гостинності та сільського туризму.
Під час панельної дискусії обговорили теми: «Зелений туризм як стратегічний пріоритет розвитку Солотвинської громади» (О. Федорук), «Розвиток туристичного бренду еко-садиби» (В. Великочий), «Перспективи напрацювання щодо розвитку туризму» (Р. Ткач), «Залучення коштів на розвиток туризму через участь у проектах, конкурсах, обласних програм» (В. Передерко), «Збереження історичної та культурної спадщини, як інструменту підвищення туристичного потенціалу регіону» (С. Адамович), «Історичні об’єкти як складові розвитку зеленого туризму у нашій громаді» (К. Данилюк), «Перспективний план розвитку туризму та проведення культурно-мистецьких заходів» (І. Суслик).
Не менш цікавою була практична частина форуму. Учасники заходу мали можливість відвідати історичні місця в с. Богрівка, зокрема помолитися біля пам'ятного знака борцям за волю України в урочищі «Заломище» та на могилах австрійських воїнів, що поховані у 26 могилах біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Богрівка, а також побачити "живих свідків"часів Першої світової війни-дотові військові укріплення, яких на території села є дев'ять, дізнатися цікаві факти з історії місцевості.