Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Солотвинська селищна рада впроваджуватиме електронну демократію «е-DEM»

Днями, Солотвинський селищний голова Манолій Піцуряк уклав Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Солотвинською селищною радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».

Метою укладання Меморандуму є встановлення партнерських відносин між інституціями і розвиток довгострокової та ефективної співпраці, спрямованої на реалізацію програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом «Східна Європа» за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва в Україні.

У рамках запланованої співпраці Солотвинська селищна рада долучиться до веб-платформи «Єдина платформа місцевої електронної демократії». Це онлайн система, за допомогою якої громадянам забезпечується легкий і зручний доступ до використання базових інструментів електронної демократії. Ці інструменти покликані налагодити кращий взаємозв’язок громадян та влади у вирішенні різноманітних соціально важливих проблем. Зокрема, на платформі поєднанні наступні сервіси: місцеві електронні петиції, громадський бюджет, відкрите місто, консультації з громадськістю.

Станом на 17 травня, на платформі зареєстровано 242 територіальні громади, розміщено 311 активних місцевих петицій, 1024 – проекти підтриманих в рамках громадського бюджету, вирішено 26266 місцевих проблем через систему «Відкрите місто» та проведено 458 консультацій.

 

 

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram