Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Творчий проект «Життя починається з духовності» І-й великодній фестиваль хорового співу «Воскресіння Твоє величаємо»

16 травня день Жінок Мироносиць і у нашій Солотвинській громаді це був особливий день, адже вперше було проведено І великодній фестиваль хорової пісні «Воскресіння Твоє величаємо». Недільний день у кожного християнина починається із святої літургії. Цей день був не винятком. А далі о 13.00 год. церковні дзвони сповістили про початок і покликали кого в храм, а кого до головного екрану, що розміщений був на церковному подвір’ї УГКЦ «Різдва Пресвятої Діви Марії» селища Солотвин. Його організаторами є відділ культури, туризму, національностей та релігій Солотвинської селищної ради, регент, вчитель ДМШ Мирон Рогацький та адміністратор храму  протоієрей, віце-декан отець Віталій Луцак та протоієрей, капелан, отець Дмитро Фуфалько, які благословили усіх присутніх.  Отець Віталій передав вітання архієпископа і митрополита Івано-Франківської УГКЦ Володимира Війтишина.Урочисте духовне дійство має підтримку селищного голови  Солотвинської  територіальної громади Манолія Піцуряка, який привітав присутніх і зазначив, що кожна дорога в житті починається з Божого милосердя, тому і наш фестиваль буде мати своє продовження на наступний рік і в іншому храмі нашої громади. Декан Солотвинського деканату УГКЦ отець Володимир Вишнівський у своїй промові наголосив, що український народ матиме достойне майбутнє, коли буде розвивати духовність і культуру, бо саме вони творять націю.

Організатори отримали заявки від 14 колективів, однак з певних причин, не всі могли прибути, тому цьогоріч були наступні колективи: чудовий і неповторний хор УГКЦ Різдва Пресвятої Діви Марії, регент Ярослава Купчак; усіма улюблений хор викладачів Солотвинської ДМШ, керівник Мирон Рогацький; потужний і цікавий церковний хор УГКЦ Преображення Господнього с.Пороги, регент Мирон Рогацький; щемливо і яскраво прозвучав церковний хор УГКЦ Святого Великомученика Дмитрія с. Монастирчани, регент Світлана Геник; професійно і неперевершено співали на славу Божу народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Міжгірянка», керівник Наталя Шебунчак; велично прозвучали пісні у виконанні церковного хору УГКЦ  Чуда св. Архистратига Михаїла с.Кривець, регент Наталя Середюк; божественно прозвучав хоровий дитячий колектив Гринівської гімназії ім.Я.Савки Старобогородчанської ОТГ, керівник Василь Литовчук; унікальні давні  твори виконав церковний хор УГКЦ Івана Хрестителя та трьох Святих с. Марков, регент Марія Крицька.

 

Церква вчить нас, що все тримається на міцній вірі і родині. Тому відпочинок для вірян та гостей був родинним. В той час як батьки  дивилися дійство, слухали пісні, що звучали на ціле селище, дітки на церковному подвір’ї також не сумували. Для них Школа християнського аніматора, що працює на базі Солотвинського Будинку культури, організувала розважальну програму «Великодні розваги» в церковному   саді. Для дітей була організована відпочинкова зона, де діти  мали змогу поспостерігати та взяти участь у змаганнях. Для малят нашої громади депутат обласної ради Андрій Бриндальський подарував чудового аніматора величезного котика.

Для колективів та гостей організовано Coffee break, за що висловлюємо вдячність підприємцям Наталії Васютин та Ярославу Паранюку. Саме тут учасники та гості заходу, мали змогу відпочити, поспілкуватися та поділитися враженнями.

Захід проводився з дотриманням карантинних умов, а тому в храмі було мало відвідувачів, оскільки всі батьки і гості мали можливість побачити все, що відбувалося в церкві на великому екрані на свіжому повітрі.

“Христос воскрес! “ - Йому хвалу співайте!
“Христос воскрес!” -  Хай лине до небес!
“Христос воскрес!” -  Всі Бога прославляйте!
“Христос воскрес!” -  “ Воістину воскрес!”

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram