Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади.

Днями Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення,  які проживають на території нашої громади.

Гуманітарна допомога включає у себе 48 позицій зокрема: дизельна генераторна установка,  пральна машина, бойлер (2 шт.), конвектор електричний (5 шт.), інфрачервоний обігрівач (5 шт.), настільна плита (2 шт.), мікрохвильова піч (2 шт.), розкладний стіл із 6 стільцями (10 шт.), засоби особистої гігієни, медичні аптечки, розкладачки з матрацом (50 шт.), кухонний інвентар, посуд, постіль  та інші речі першої необхідності.

Солотвинська селищна рада щиро вдячна  за надану гуманітарну підтримку Мріємо та діємо , IREX in Ukraine , USAID Ukraine - USAID Україна. Дякуємо за те,  що не залишаєте Україну в такий складний для нас час.  Завдяки вашій гуманітарній допомозі,   внутрішньо переміщені особи та інші вразливі  категорії Солотвинської громади отримають речі, яких вони дійсно потребують.

Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади.

Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади. Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади.

 

Солотвинська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу в рамках програми «Мріємо та діємо» для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення нашої громади.

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram