Меню

Дошка оголошень, новин та подій

Вітаю з професійним святом вихователів та  всіх дошкільних працівників

Професія вихователя - одна з найблагородніших професій у світі. Адже ви вносите неоціненний вклад у виховання маленьких українців, допомагаєте  їм вирости розумними, здоровими, фізично розвиненими людьми.  Під вашим чітким  наглядом  безліч дітлахів, і кожен оточений увагою. До всіх ви знаходите потрібний підхід, даруєте дітям не тільки знання і уміння, але і турботу та  душевну теплоту. А особливо зараз, в такий  складний час для нашої країни,  ви вселяєте своїм вихованцям  любов до своєї держави та розвиваєте почуття патріотизму.

Дякую за вашу благородну працю, за те, що незважаючи на всі складності ви допомагаєте нашим малюкам вирости майбутніми патріотами України, бо маєте прекрасне відкрите серце, ділитеся  своєю добротою та сієте любов в дитячі душі.

Бажаю вам ніколи не втрачати терпіння, отримувати справжню радість від своєї роботи, мирного неба, щасливих безхмарних днів, любові  та слухняності від ваших підопічних.

Вітаю з професійним святом вихователів та  всіх дошкільних працівників

 

З повагою,

селищний голова

Манолій ПІЦУРЯК

Залишити свій відгук

phone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram